Tento web používá cookies
×
MODULOVÉGARÁŽE.CZ
×
 x 

0

Zahradní domky

Zahradní sklad DELUXE Z1

Zahradní sklad DELUXE Z1 je moderní forma dřevěného montovaného zahradního skladu, plně vyhovující pro uskladnění zahradního nářadí a jiných předmětů. Také ho můžete používat jako dílnu.
Standardní rozměry: 2,5 m x 1,25 m
Užitná plocha: 2,4 m2
Sklad lze variabilně upravovat dle Vašich představ.

50 240 Kč
Skladové zásoby

Zahradní sklad DELUXE Z2

Zahradní sklad DELUXE Z2 je moderní forma dřevěného montovaného zahradního skladu, plně vyhovující pro uskladnění zahradního nářadí a jiných předmětů. Také ho můžete používat jako dílnu.
Standardní rozměry: 2,5 m x 2,5 m
Užitná plocha: 5.29 m2
Sklad lze variabilně upravovat dle Vašich představ.

100 640 Kč
Skladové zásoby

Zahradní sklad DELUXE Z3

Zahradní sklad DELUXE Z3 je moderní forma dřevěného montovaného zahradního skladu, plně vyhovující pro uskladnění zahradního nářadí a jiných předmětů. Také ho můžete používat jako dílnu.
Standardní rozměry: 3,75 m x 2,5 m
Užitná plocha: 8,16 m2
Sklad lze variabilně upravovat dle Vašich představ.

151 040 Kč
Skladové zásoby

Zahradní sklad M2

Zahradní sklad M2 je moderní forma dřevěného montovaného zahradního skladu, plně vyhovující pro uskladnění zahradního nářadí a jiných předmětů. Také ho můžete používat jako dílnu.
Standardní rozměry: 3,5 m x 1,5 m
Sklad lze variabilně upravovat dle Vašich představ.

56 749 Kč
Skladové zásoby

Zahradní sklad M1

Zahradní sklad M1 je moderní forma dřevěného montovaného zahradního skladu, plně vyhovující pro uskladnění zahradního nářadí a jiných předmětů. Také ho můžete používat jako dílnu.
Standardní rozměry: 1.98 m x 2,98 m
Sklad lze variabilně upravovat dle Vašich představ.

71 500 Kč
Skladové zásoby

Zahradní dům KLASIK

Zahradní dům KLASIK je vyroben z 19 mm silných nástěnných desek vyrobených ze smrkového dřeva. Pultová střecha se skládá ze střešního panelu. Zahradní dům s výškou boku 206 cm a výškou hřebene 241 cm nabízí optimální využití prostoru. Podlahové trámy poskytují ochranu zespodu a jsou umístěny pod zahradní přístřešek. Praktické a předem smontované dveře se svými rozměry a masivním dřevěným rámem zajišťují snadný přístup do domu a účinně chrání obsah před neoprávněným přístupem.

58 560 Kč
Skladové zásoby

Zahradní dům DELTA

Zahradní dům DELTA je vyroben z 28 mm silných stěnových smrkových desek. Základní plocha je 11,34 m2 . S výškou strany 210 cm a výškou hřebene 230 cm nabízí zahradní dům optimální využití prostoru. Podlahové trámy poskytují ochranu zespodu a jsou umístěny pod zahradní přístřešek. Praktické a předem smontované dveře se svými rozměry a masivním dřevěným rámem zajišťují snadný přístup do domu a účinně chrání před neoprávněným přístupem. Zasklení světelných výřezů zajišťuje dostatečné denní světlo.

76 720 Kč
Skladové zásoby

Zahradní sklad CREDO

Zahradní sklad je vyroben z 19 mm silných nástěnných desek vyrobených ze smrku a zajišťuje tak jednoduchou montáž. Základní plocha je 8,52 m2. Zahradní sklad s výškou strany 195 cm a výškou hřebene 211 cm nabízí optimální využití prostoru. Podlahové trámy poskytují ochranu zespodu a jsou umístěny pod zahradní přístřešek. Praktické a předem smontované dveře se svými rozměry a masivním dřevěným rámem zajišťují snadný přístup. Zasklení světelných výřezů zajišťuje dostatečné denní světlo.

51 060 Kč
Skladové zásoby

Zahradní sklad RONDO

Zahradní sklad RONDO Vám nabízí spoustu úložného prostoru a funkčnosti. Díky dvojitým posuvným dveřím z masivního dřeva se dvěma světlými výřezy je zajištěn dostatek prostoru pro manipulaci a skladování zahradního nářadí,atd. Dlouhá životnost, stabilita a kvalita se vyznačují 21 mm silnými deskami ze stěnových bloků, 16 mm tlustou podlahou z masivního dřeva, 16 mm tlustou střechou z masivního dřeva a přírodním smrkovým dřevem. Rozměry jsou 295 x 209 cm (š xv). Zahradní sklad přesvědčí svou funkčností a skvělým...

78 040 Kč
Skladové zásoby

Zahradní sklad VEKRA

Zahradní sklad je vyroben z 28 mm silných stěnových desek a zajišťuje tak jednoduchou a stabilní konstrukci. . S výškou strany 205 cm a výškou hřebene 222 cm nabízí zahradní sklad optimální využití prostoru. Podlahové trámy poskytují ochranu zespodu a jsou umístěny pod zahradní přístřešek. Praktické a předem smontované dveře se svými rozměry a masivním dřevěným rámem zajišťují snadný přístup k přístřešku a účinně chrání obsah před neoprávněným přístupem.

44 040 Kč
Skladové zásoby

Zahradní sklad BORA

Zahradní sklad BORA je malý poutač ve Vaší zahradě .Konstrukce zahradního domu z 19 mm silných prkenných desek a 16 mm dřevěné podlahy s perem a drážkou zajišťují vysokou stabilitu a trvanlivost. Rozměry jsou 198 x 148 cm (š x v). Vysoce kvalitní dvojité dveře z masivního dřeva nabízejí vysoký komfort obsluhy a díky dvěma světlým výřezům světlý interiér. Zahradní sklad byl vyroben z kvalitního přírodního smrkového dřeva a nabízí dostatek úložného prostoru - zahradní chaos nemá šanci.

46 950 Kč
Skladové zásoby

Zahradní sklad TOSCA

Moderní zahradní sklad TOSCA s plochou střechou zaujme vaši zahradu. Díky palubkovým prknům o tloušťce 28 mm a masivní dřevěné podlaze o tloušťce 16 mm, rovné střeše z masivního dřeva o tloušťce 16 mm a spodní konstrukci odolné vůči povětrnostním vlivům je zajištěna vysoká stabilita a dlouhá životnost. Špičková kvalita je charakterizována nejkvalitnějším smrkovým dřevem, které bylo z vnější strany natřeno ochrannou barvou proti povětrnostním vlivům. Zahradní sklad široký 235 cm a hluboký 209 cm nabízí dostatek...

58 440 Kč
Skladové zásoby

Zahradní dům MALIBU (volitelně s připojenou střechou)

Zahradní dům je vyroben z 28 mm silných stěnových desek vyrobených ze smrku. Základní plocha je 9,00 metrů čtverečních.S výškou strany 235,5 cm nabízí zahradní dům optimální využití prostoru. Zahradní dům bez rozšíření má základní velikost 300 cm x 300 cm. Podlahové trámy poskytují ochranu zespodu a jsou umístěny pod zahradní přístřešek.Praktické a předem smontované dveře se svými rozměry a masivním dřevěným rámem zajišťují snadný přístup do zahradního domu. Zasklení světelných výřezů zajišťuje dostatečné denní...

86 150 Kč
Skladové zásoby

Designový dům WEKA LINE

Designový dům Weka Line přesvědčí moderním a zároveň domáckým designem. Tloušťka stěny 28 mm, plochá střecha z masivního dřeva o tloušťce 19 mm a podlaha z masivního dřeva o tloušťce 19 mm zajišťují ideální stabilitu. Rozměry domu jsou 295 x 300 (ŠxH) a nabízejí tak prostor pro jednotlivé možnosti designu. Další rozšíření o 300 cm nabízí dostatek místa pro vaše kola, palivové dříví nebo je používán jako útulný salonek. Jednokřídlé dveře se 4 světlými výřezy zajišťují světlem zaplavený interiér a výhled do...

98 250 Kč
Skladové zásoby

Designový dům WEKA

Designový dům WEKA přesvědčí moderním a zároveň domáckým designem. Tloušťka stěny 28 mm, plochá střecha z masivního dřeva o tloušťce 19 mm a podlaha z masivního dřeva o tloušťce 19 mm zajišťují ideální stabilitu. Vysoce kvalitní přírodní smrkové dřevo . Rozměry domu jsou 205x210 (ŠxH) a nabízejí tak prostor pro jednotlivé možnosti designu. Další rozšíření o 150 cm nabízí prostor pro vaše kola, palivové dříví nebo je používá jako útulný salonek. Nechte svou mysl bloudit a užijte si odpočinek od každodenního...

87 240 Kč
Skladové zásoby

Zahradní dům LENOX

Designový dům LENOX přesvědčí moderním a zároveň domáckým designem. Vysoce kvalitní přírodní smrkové dřevo.

150 040 Kč
Skladové zásoby

Designový zahradní dům CUBUS

Designový zahradní dům Cubus perfektně doladí letní atmosféru vaší zahrady. V případě lehkého letního deště bude skvělou alternativou příbytku. A pod krytou pergolou Vám bude příjemné sledovat letní přeháňku.

144 480 Kč
Skladové zásoby

Zahradní dům KARIBA

Zahradní dům je vyroben z 28 mm silných stěnových desek vyrobených z nordického smrku v systému plug-in / screw a zajišťuje tak jednoduchou a stabilní konstrukci. S výškou strany 212 cm a výškou hřebene 230 cm nabízí zahradní dům optimální využití prostoru. Podlahové trámy poskytují ochranu zespodu a jsou umístěny pod zahradní přístřešek. Praktické a předem smontované dveře se svými velkorysými rozměry a masivním dřevěným rámem zajišťují snadný přístup k přístřešku a účinně chrání obsah před neoprávněným přístupem.

60 380 Kč
Skladové zásoby

Zahradní sklad ZIMOVIT

Zahradní sklad Zimovit je ideálním místem pro skladování zahradního nářadí. Dům z prefabrikovaných prvků je ze smrkového dřeva 14 mm, dvojité dveře umožňují snadný a pohodlný přístup. Přístřešek je standardně dodáván bez podlahy, který lze objednat jako příslušenství. Sklad dodáváme v přírodním provedení, proto doporučujeme při montáži dřevo impregnovat a před první zimou natřít. Dřevěné konstrukce by neměly být kladeny na podlahu, proto je nutné připravit vhodný základ. Pro tento skla postačí jednoduchý...

10 980 Kč
Skladové zásoby

Sklad WEKA 607 A

Sklad WEKA 607 A je multifunkční prostorový zázrak pro vaši zahradu. Díky nastavitelné zadní stěně umožňuje sklad dvě různá použití. Ať už ho použijete jako velkou kůlnu nebo menší s krytým úložným prostorem - rozhodnete se. Variabilně instalovatelné jednoduché nebo dvojité dveře a průhledná střešní membrána poskytují dostatek světla v interiéru. Celý sklad byl vyroben z tlakově impregnovaného smrkového dřeva kotle a udržuje tak jeho dlouhou životnost a vysokou kvalitu. Používejte sklad WEKA 607 pro vaše zařízení,...

47 430 Kč
Skladové zásoby

Zahradní domek DELUXE D1

Moderní zahradní domek Deluxe 5,2m²je moderní forma dřevěného montovaného zahradního skladu, plně vyhovující pro uskladnění zahradního nářadí a jiných předmětů. Také ho můžete používat jako dílnu či chatu. Domek lze variabilně upravovat dle Vašich představ.

88 420 Kč
Skladové zásoby

Zahradní domek RHOMBUS

Moderní zahradní domek Rhombus 5,2 m² je moderní forma dřevěného montovaného skladu, ideální pro uskladnění zahradního nářadí a jiných předmětů. Můžete ho používat jako dílnu nebo chatu a lze jej variabilně upravovat dle vašich představ.

78 530 Kč
Skladové zásoby
×