Tento web používá cookies
×
MODULOVÉGARÁŽE.CZ
×
 x 

0

Se sedlovou střechovou

Prergola PREMIUM

Prémiové dřevěné PERGOLY jsou vyrobeny z masivního smrkového dřeva KVH. Spoje poskytují skutečnou truhlářskou kvalitu. Střešní krytina je k dispozici - 16 mm polykarbonátové desky, které splňují nejvyšší požadavky na bezpečnost a stabilitu.

55 000 Kč
Skladové zásoby

Pergola ANCONA

Pergola Ancona je vyrobena z masivní dřevěné konstrukce z kvalitních profilů KVH. Střecha je vyrobena z 16mm silné polykarbonátové dvouplášťové desky v čirém provedení. Vrchní část je opatřena UV reflexní vrstvou. Upevňuje se pomocí vysoce kvalitních hliníkových profilů s těsněním EPDM. Šroubové podpěry vyrobené z pozinkované ploché oceli včetně hmoždinek pro upevnění k základu vytvořenému zákazníkem jsou součástí dodávky. Zaručují bezpečné spojení se základovými patkami.

58 190 Kč
Skladové zásoby

Zastřešení terasy NOVARA

Zastřešení terasy Novara. Masivní konstrukce vyrobená z vysoce kvalitního dřeva smrk KVH nezpracovaný v barvě. Nebo v s úpravou barev dle vzorníku. Konstrukce 8 x 22 cm včetně sloupů. Střecha 16 mm polykarbonátové dvouplášťové desky v čirém stavu, dodávka bez upevňovacího materiálu ke zdi.

75 020 Kč
Skladové zásoby
×