MODULOVÁ GARÁŽ A GARÁŽOVÉ STÁNÍ S OMÍTKOU

381 150,00 Kč
Please select variants first

GARÁŽ A GARÁŽOVÉ STÁNÍ S OMÍTKOU N2 (6,5 x 6 m )


Garáž 6,5 x 6m je forma, plně vyhovující pro uskladnění dvou aut nebo nářadí, kol atd.

Naše modulové garáže s plochou střechou zaujmou nejen vysoce kvalitním zpracováním s moderním vzhledem, ale také moderní fasádou.

Fasáda může být opatřena různými nátěry a úpravami, takže nebude na vašem pozemku ve společnosti domu působit nepatřičně. Pro velký výběr odstínů a zrnitosti fasády určitě najdeme tu vhodnou pro vaši garáž.

Pastovitá tenkovrstvá omítka s fotokatalytickým efektem. Minerální, vysoce paropropustná, zvláště odolná vůči znečištění, použitelná v exteriéru. Unikátní receptura s fotokatalytickým efektem zvyšuje ochranu fasády před biologickým znečištěním.

  • Samočisticí schopnost 
  • Fotokatalytický efekt 
  • Vynikající difuze vodních  

Baumit NanoporTop

Samočisticí omítka odolná vůči znečištění s fotokatalytickým efektem

.

Výběr barvy

Všechny barevné odstíny slouží pouze k barevné orientaci pro zvolený produkt. Před aplikací doporučujeme srovnání barevných odstínů ze vzorníku Baumit Life s reálnými vzorky nebo použití zkušebního vzorku na fasádě. Malé rozdíly mezi vzorníkem barev, dodanými vzorky a zrealizovanou fasádou jsou z výrobních důvodů možné a nemohou být předmětem reklamace. Barevný odstín a struktura může být zaručena pouze v rámci výrobní šarže.


Všechny výrobky jsou dispozici také na míru - v jiných velikostech a barvách. Použijte náš KONFIGURÁTOR nebo se zeptejte se našich specialistů bez závazku! Jednoduše v kontaktním formuláři nebo tel: +420 601 395 119