Tento web používá cookies
×
MODULOVÉGARÁŽE.CZ
×
 x 

0

O nás

Jsme stavební firma, která se zabývá výstavbou dřevostaveb. Jak modulárních tak klasických staveb.

Máme mnoholeté zkušenosti s výstavbou mnoha staveb v ČR i zahraničí.

Jsme specialisté v zakázkové výrobě modulových staveb - garáží - zahradních domu skladů...

Co jsou to modulové garáže?

Modulové garáže jsou koncipované jako stavebnice. Mezi hlavní důvody patří rychlé řešení stavby. Dalším magnetem je ekologická a moderní architektura. Systém funguje v podstatě jako u nákupu auta, kdy si zákazník určí vše od barvy až po výbavu, a to za fixní cenu. Modul je prefabrikát. Změna fasády nebo technologií nepředstavuje žádný razantní zásah do konstrukčního systému. Modulové garáže se vyrábějí v hale mimo vlastní stavbu, kde se celé zkompletují podle požadavku zákazníka, včetně sítí až po fasádu. Po převozu na místo se smontují na již založenou spodní stavbu.

Ušetříte ...

Průměrná velikost garáže v ČR je 18 - 36 m2. V případě zděné výstavby jsou náklady vyšší až 25 %. Což představuje velké úspory v penězích i v čase výstavby.

Konstrukce našich výrobků

Modulové garáže jsou lehké montované stavby z izolačních KVH panelů, které bychom chtěli svým konstrukčním řešením co nejvíce přiblížit běžnému spotřebiteli. Umožňuje to ucelený a sladěný systém konstrukce a panelů, které spolu vzájemně tvoří pevný celek. Zákazník potřebuje mít připravenu pouze pevnou plochu, do které se ukotví spodní část nosné konstrukce. Pak už jen krok za krokem postavíme objekt, který vám poslouží jako garáž, dílna nebo rekreační domek...

×