Tento web používá cookies
×
MODULOVÉGARÁŽE.CZ
×
 x 

0

Jak to probíhá?

 • Pro co nejsnadnější výběr můžete použít náš poptávkový formulář.
 • V případě atypické garáže nám úpravy napište nebo zavolejte. Rádi Vám pomůžeme dle vašich požadavků.
 • Konzultace v případě potřeby - můžete kdykoliv zavolat, napsat a vše prokonzultovat s obchodním a technickým zástupcem, který vám bude ihned při poptávce přidělen. Ten s vámi také bude jednat a průběžně vás informovat o stavu vaší zakázky, a to od vašeho projevení zájmu o garáž až po řádné předání garáže do užívání.
 • Uzavření smlouvy o dílo - Uzavření řádné smlouvy o dílo, která bude obsahovat specifikace garáže, garance, cenu, termín dodání a realizaci garáže.
 • Úhrada zálohové faktury - Uhradíte zálohovou fakturu, po této úhradě začíná běžet stanovený termín dodání a realizace garáže, která je zpravidla 8-12 týdnů. Následuje předání veškerých potřebných podkladů pro vyřízení ohlášky nebo stavebního povolení pro garáže.
 • Stavební připravenost - Příprava místa určeného k montáži či osazení garáže, tedy vybudování patek, základových pásů nebo základové desky (dle vašeho rozhodnutí). Také tuto přípravu pro stavbu garáže vám může zajistit naše firma nebo si ji zajistíte, provedete sami. (Podklady stavební připravenosti zasíláme zdarma na vyžádání.)
 • Montáž garáže - Je závislá na požadavcích klienta,přístupu na pozemek atd. Ale s pravidla je garáž při montáži naší firmou předána od dvou do pěti pracovních dnů.
 • Předání do užívání - Všechny typy garáží je možno používat ihned po řádném předvedení a předání předávacího protokolu našim pracovníkem při montáži naší firmou.

Stavební povolení na garáž

Požadavky pro zajištění stavebního povolení pro garáže:

Pro garáž do 25m2 zastavěné plochy

Garáž do 25m2 zastavěné plochy dle § 103 odst. 1)a stavebního zákona 183/2006 Sb. nevyžaduje stavební povolení ani ohlášení. Takové garáže se povolují v režimu územního souhlasu dle §96 odst. 2)a zákona 183/2006 Sb. Formulář "Oznámení o záměru k vydání územního souhlasu" je přílohou č. 9 k vyhlášce č. 503/2006 Sb.

K oznámení o záměru stavby garáže se dále přikládá: 

 1. Výpis o vlastnictví z katastru nemovitostí 
 2. Katastrální situace s označenou parcelou 
 3. Zakreslení a okótování garáže na hranici pozemku a budov 
 4. Podpisy sousedů 
 5. Grafické přílohy stavby garáže 
 6. Případně další podklady dle požadavků stavebního úřadu

Všechny potřebné technické dokumenty pro zajištění stavebního povolení vám rádi zpracujeme. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pro garáž nad 25m2 zastavěné plochy

V případě, že chcete postavit garáž se zastavěnou plochou nad 25m2, je nutné zajistit dle § 103 odst. 1)a stavebního zákona 183/2006 Sb. rozhodnutí o umístění stavby neboli územní rozhodnutí a stavební povolení. Stavební úřad může obě řízení sloučit.

Formulář této žádosti o stavební povolení je přílohou č. 2 k vyhlášce č. 526/2006 Sb. Rozsah projektové dokumentace pro stavební povolení je podrobně uveden v příloze č. 1 k vyhlášce č. 499/2006Sb.

Pro každou garáž se zastavěnou plochou přes 25m2 s danými rozměry je nutné vypracovat autorizovaným projektantem individuální projektovou dokumentaci v rozsahu dle vyhlášky včetně situace jejího umístění.

Veškeré potřebné technické dokumenty pro stavební povolení na garáž vám rádi zajistíme i s veškerou komunikací. V případě zájmu o stavební povolení pro garáž nás neváhejte kontaktovat.

×